Při výběru sedací soupravy je třeba myslet na své pohodlí a také zdraví (vhodná tvrdost), a proto je tento dotaz jeden z nejčastějších.
HR pěna (tzv. studená pěna) se vyznačuje vysokou pružností a přizpůsobivostí, tedy se lépe tvaruje a je dobře prodyšná. Mimo to, sedací soupravy vyrobené z HR pěny jsou šetrné vůči životnímu prostředí, jelikož se nevyrábí z chlor-fluorovaných uhlovodíků.
PUR (polyuretanová) pěna je vzhledem a dotykem velmi podobná HR pěna, ale liší se především mechanickými vlastnostmi. Sedací soupravy vyrobené z PUR pěny bývají zpravidla o trochu tvrdší a levnější. Doporučujeme ji tedy těm, kteří nepotřebují extra komfort a nechtějí do sedací soupravy investovat větší obnos peněz.Naše společnost nabízí několik typů sedacích souprav různých tvarů a velikostí.
Nabízíme tyto varianty sedacích souprav :
- Klasické pohovky a gauče
- Rohové sedací soupravy – Tento typ sedacích souprav je uzpůsobený k tomu, aby se umístily ke zdi. Pokud se rozhodnete je nechat uprostřed místnosti, nic tím samozřejmě nezkazíte. Rohové sedací soupravy jsou ideální jak do malých, tak i do větších obývacích pokojů. U rohových sedacích souprav je možnost určit, zda sedací souprava bude situovaná do pravého nebo levého rohu
- Sedací soupravy tvarované do U – Tento typ sedacích souprav doporučujeme spíše do prostornějších místností, protože místo trochu ubírají (na rozdíl od výše zmíněných tvarů).
- Sedací soupravy tvarované do L - Tento typ sedací soupravy je velmi praktický, protože se dá umístit téměř do každého prostoru (větší interiéry, menší pokoje/kanceláře).
- Rozkládací sedací soupravy - Tento typ sedacích souprav disponuje rozkladným prostorem, který stačí pouze povytáhnout, čímž sedací souprava zvětší svoji plochu.
- Sedací soupravy s úložným prostorem - Tento typ sedacích souprav je vhodný především pro ty, kteří bojují s nedostatkem místa.Námi prodávané sedací soupravy disponují úložným prostorem, rozkládací plochou a polohovatelnými/ sklopnými opěrkami.Dodací doba se liší dle dostupnosti, jestliže je daná sedací souprava dostupná v naší kamenné prodejně, dodací doba je týden. Pokud je sedací souprava na objednávku, dodací doba je 4-5 týdnů (liší se dle výrobce).Záruční doba na sedací soupravy je 2 roky.Námi prodávané sedací soupravy vyrábí výrobci z Evropské unie (především Slovensko, Česká republika a Polsko). Spolupracujeme s ověřenými výrobci, kteří mají dlouholetou tradici, tudíž Vám můžeme garantovat prvotřídní kvalitu našich sedacích souprav.Nebojte se, na tyto případy jsme připraveni. Víme, že děti a domácí mazlíčci umí být „ďáblíci“ a občas dělají věci, které jim zakážete. Pro tyto případy doporučujeme zakoupení sedací soupravy, která bude disponovat pevnou a omyvatelnou povrchovou látkou.V ceně sedací soupravy je zahrnuta doprava po celé České republice, montáž sedací soupravy a následné ukázání vlastností.Ano, je možné se domluvit na změně rozměrů dle technických specifikací dané sedací soupravy.V ceně našich sedacích souprav je doprava zdarma po celé České republice.Nabízíme výnos sedacích souprav do Vašeho bytu/ domu. Cena výnosu je dle domluvy. Většina našich sedacích souprav se vejde do dveří širokých 80 cm.Naše společnost nabízí doplňkovou službu, kdy odvezeme Vaši starou sedací soupravu na Váš separační dvůr, vy si tak můžete užívat Vaší nové sedací soupravy a nemusíte se starat o tu starou. Cena této služby je dle dohody.Pokud jste zde nenašli odpověď na Váš dotaz, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám dotaz zodpovíme.